+48 730 061 061

Sprzątanie po zgonach Łódź

Sprzątanie domu po śmierci, zabójstwie, samobójstwie to niezwykle przykre wydarzenie dla rodziny. Ba, w wielu przypadkach jest to również niebezpieczne lub w ogóle niemożliwe do zastosowania!

Ciało ludzkie rozkłada się bardzo szybko, dlatego po znalezieniu zwłok, konieczne jest generalne odkażanie i sprzątanie, a także czyszczenie i zdezynfekowanie miejsca po zgonie.

Jeśli potrzebujesz tego typu usługi w Łodzi i jej najbliższych okolicach, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Szybki kontakt

Sprzątanie po zgonie w Łodzi

Wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, ale kiedy policja/koroner opuszcza dom po samobójstwie, zabójstwie, rozkładzie ciała lub innym tragicznym wydarzeniu, rodzina zawsze musi posprzątać następstwa. Często konieczne jest podjęcie znaczących działań naprawczych – usuwanie dużych przedmiotów, prawidłowe postępowanie z odpadami biologicznymi i ich przetwarzanie, usuwanie podłóg, usuwanie płyt kartonowo-gipsowych, dezynfekcja podłoża, dezynfekcja powierzchni, łagodzenie zapachów i wiele innych.

Robienie tego na własną rękę jest często trudne dla rodziny, ale w wielu wypadkach również niebezpieczne. Rozkład ciała, płyny ustrojowe i krew mogą przenosić wiele groźnych zarazków i chorób. Posprzątanie miejsca po zgonie wymaga wielkiej staranności, bardzo dokładnie dobranych środków, środków ostrożności i doświadczenia. Bez tego miejsca mogą zostać wyczyszczone tylko powierzchownie, jednak jak często okazuje się po czasie, w budynku czy pomieszczeniu nadal znajduje się wiele groźnych dla domowników patogenów.

Dlatego też warto wybrać specjalistów z firmy Sprzątanie po zgonach Łódź, którzy dysponują niezbędnym sprzętem, certyfikowanymi środkami i przeszkoloną kadrą, która może podjąć się takich wyzwań.

Co ważne, jesteśmy nie tylko profesjonalni pod kątem czyszczenia powierzchni, ale także rozumiem traumę, jaką może przechodzić rodzina, dlatego nasze działania wykazują się wielką empatią i dyskrecją.

Sprzątanie po śmierci, samobójstwie, rozkładzie ciała Łódź

Kompleksowe czyszczenie po śmierci  zapewnia profesjonalną usługę  sprzątania po zwłokach dla klientów biznesowych i osób prywatnych w Łodzi i okolicznych miejscowościach.

Nasza firma DDD Łódź zapewnia usługi sprzątania i odkażania po zdarzeniach naturalnych i traumatycznych dla klientów Łodzi i okolicach.

Sprzątanie po śmierciach naturalnych i wypadkach obejmuje usuwanie i czyszczenie lub usuwanie przedmiotów, które zostały skażone płynami ustrojowymi / krwią lub tkankami w wyniku wypadku, samobójstwa, morderstwa lub z przyczyn naturalnych. W razie wypadku, samobójstwa, śmierci w samotności lub morderstwa za usunięcie i oczyszczenie krwi i płynów ustrojowych odpowiada rodzina ofiary, pracodawca, właściciel budynku i tak dalej. Wiele osób myśli, że tym zajmie się policja czy inne służby. Niestety, tego typu przykre obowiązki spadają na nas – najbliższych zmarłego.

Tego typu sytuacje nie są przyjemne dla rodziny, która często jest zdezorientowana, zdenerwowana i wstrząśnięta, a po odejściu służb ratunkowych często zmuszona jest radzić sobie z następstwami, które wywierają na nich jeszcze większą presję. Firma DDD Łódź ma ogromne doświadczenie w takich sytuacjach i zajmie się wszystkim w Twoim imieniu, zawsze zachowując się profesjonalnie, z szacunkiem, zrozumieniem i sympatią.

Oprócz czyszczenia oczywistego obszaru, który został zanieczyszczony, wykonujemy również gruntowne, głębokie czyszczenie, szczególnie w obszarach, których niewprawione oko nie dostrzeże, takich jak fuga, cement, tapicerka, wykładziny i podłogi, które mogą emanować zapachem śmierci, jeśli zostały skażone w wyniku rozkładu płynów ustrojowych / krwi i tkanek człowieka. DDD Łódź wykorzystuje profesjonalne środki odkażające, aby zapewnić bezpieczne potencjalne zagrożenia biologiczne.

Usługa sprzątania po zgonach Łódź jest zwykle wymagana po wypadku lub śmierci w miejscu pracy, w której na miejscu została pozostawiona krew i inne płyny ustrojowe.

Nasza usługa sprzątania podczas wydarzeń naturalnych i pourazowych obejmuje (ale nie ogranicza się do) następujących zdarzeń:

  • Morderstwa
  • Zgony naturalne
  • Sprzątanie po samobójstwie

Chętnie współpracujemy z rodziną, szybko, współczująco i skutecznie radzimy sobie ze skutkami każdego morderstwa, samobójstwa lub traumatycznego zdarzenia w domu lub miejscu pracy. Nasz zespół jest wrażliwy na smutek, jaki powoduje taka sytuacja, i dokładnie wyjaśni proces, który będzie realizowany w konkretnej sytuacji.

Oprócz Łodzi, działamy także na terenie miejscowości w jej pobliżu, takich jak: