+48 730 061 061

Ozonowanie Brzeziny

Ozonowanie to naturalny i bezpieczny proces dezynfekowania różnorakich powierzchni, pomieszczeń, samochodów i innych.

Nasze generatory ozonu są jednymi z najpotężniejszych maszyn dezynfekujących na świecie. Niszczą zarazki, bakterie, zapachy i wirusy. Ozonator faktycznie zmieni strukturę molekularną cząsteczki wytwarzającej zapach w twoim domu, całkowicie eliminując odór.

Generator ozonu sam w sobie nie wytwarza silnego zapachu, ale jest w stanie zabić zapachy pochodzące z powietrza. 

Szybki kontakt

Dezynfekcja ozonem w Brzezinach

Nikola Tesla, ojciec chrzestny ery bezprzewodowej, dał nam kilka naprawdę niesamowitych technologii, w tym metodę i środki do generowania niezwykle skutecznego środka przeciwdrobnoustrojowego, który występuje swobodnie w naturze. Znasz ten świeży „zapach deszczu” w powietrzu po dobrej burzy? To naturalny środek do dezynfekcji środowiska naszego Stwórcy. Ten zapach nazywa się ozonem!

Ozon to prosta, ale potężna cząsteczka naturalnie wykorzystywana przez Ziemię do oczyszczania atmosfery.

Ozon nie zawiera chemikaliów, jest niepalny i wkrótce po użyciu zamienia się z powrotem w tlen. Ozon jest bezpieczny dla żywności. Ozon można stosować do niszczenia zarazków, wirusów i zapachów.

Sam ozon jest bardzo silny. Gdy zanieczyszczenia, takie jak zapachy, zarazki lub wirusy wejdą w kontakt z ozonem, są całkowicie niszczone przez utlenianie.

Ozonowanie Brzeziny to bezpieczny i skuteczny sposób radzenia sobie z nieprzyjemnymi zapachami w domu, takimi jak:

  • Papierosy
  • Zapach ognia/dymu
  • Zapachy zwierząt domowych i zapachy moczu
  • Zapachy spalenizny
  • Zapachy pleśni
  • Zapach zdechłych zwierząt

Może również wyeliminować większość bakterii i wirusów w kontakcie z nim, co czyni go idealnym rozwiązaniem na przykład w przypadku pandemii czy innych infekcji.

 

Ozonowanie mieszkań, domów, samochodów Brzeziny

Ozon to układ wysoce reaktywnych atomów i cząsteczek tlenu, zwanych „wolnymi rodnikami”, które neutralizują toksyczne substancje mikrobiologiczne i chemicznie, które są niebezpieczne w naszym środowisku i wokół niego. Ozon jest naturalnym oczyszczaczem, a wykorzystany do celów komercyjnych może być używany do wielu różnych zastosowań, w tym do ELIMINACJI ZAPACHU DYMU!

Klienci często pytają nas bardziej szczegółowo, w jaki sposób generatory ozonu usuwają zapachy z domów, samochodów, odzieży itp. Zasadniczo ozon usuwa zapach, niszcząc cząsteczki, które powodują nieprzyjemne zapachy. Ozon (O3) to wysoce reaktywna cząsteczka wytwarzana przez dodanie pojedynczego i wysoce niestabilnego atomu tlenu do chemicznie stabilnej cząsteczki tlenu (O2). Ze względu na ładunek atomowy cząsteczki O3 bardzo szybko reaguje chemicznie z innymi cząsteczkami. Ozon skutecznie zmieni strukturę chemiczną substancji zapachowych, z którymi się styka i zneutralizuje je.

Rozważając generatorów zapachów na bazie drobnoustrojów, takich jak bakterie i zarodniki, w porównaniu z producentami chemicznymi lub syntetycznymi, obowiązuje ten sam proces reakcji i neutralizacji. Ozon zasadniczo przylega lub „atakuje” zewnętrzne ściany niektórych toksycznych komórek, powodując ich rozpad. Kiedy zewnętrzna powłoka ulega degradacji, sama komórka rozpada się i umiera.

Kiedy przyjrzymy się wyzwaniom związanym z eliminacją zapachów, szczególnie ekstremalnych zapachów w Brzezinach i okolicach, które mogą nawet kwalifikować się jako zagrożenie dla zdrowia, odpowiedź brzmi „im więcej, tym lepiej”. Po prostu potrzebujemy więcej ozonu, aby pozbyć się zapachu. 

Często słyszymy od klientów, którzy twierdzą, że „próbowali wszystkiego”, aby pozbyć się zapachu, ale wciąż pozostają z utrzymującymi się odorami po papierosach, dymie, zwierzętach czy pleśnią, które po prostu nie znikają. Jednym z powodów, dla których ozon jest tak przydatny w takich sytuacjach, jest to, że ma dostęp do dowolnego miejsca w środowisku i nie ogranicza się do obszarów, w których mogą być wymagane alternatywne fizyczne sposoby aplikacji. Ozon trafi wszędzie tam, gdzie są zapachy, nawet jeśli nie możesz ich dosięgnąć. Obejmuje to powietrze, ściany, sufity, kanały, włókna dywanowe, szczeliny między deskami podłogowymi, pęknięcia w ścianach i inne. Ozon przeniknie do tych obszarów i zniszczy wszelkie substancje powodujące nieprzyjemny zapach, jakie tam znajdzie.

Zapytaj nas o więcej informacji i zapoznaj się z typowymi zabiegami związanymi z rozwiązywaniem problemów z eliminacją nieprzyjemnych zapachów. Jeśli chcesz porozmawiać o tym, jakie korzyści może przynieść Ci profesjonalne ozonowanie Twojego samochodu, domu, mieszkania, firmy, zadzwoń lub napisz do nas koniecznie!